06 Şubat 2014

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Çok Yetersiz.

Kredi kartımın 1 aylık ekstresinin taksitlendirilmesi için bankaya başvuruda bulundum. Sistemin onaylamadığını ancak herhangi bir problem bulunmadığını söylediler. Kayıt oluşturulduğunu ve bankayı sürekli arayıp bilgi almam gerektiği söyleniyor. Borcuma 3 gün kala bu işlemi yaptırdım son güne kadar birçok müşteri hizmeti görevlisiyle konuştum ve hepsi sonra arayın diyerek son güne bıraktılar.

En son g ''Hesap bakiyeniz ekside gözüküyor bundan dolayı onaylanmayabilir'' diyerek mantıklı cevap verdi ama artık parayı yatırsam da zaman geçti. Bu durumu nsonucunda işlem yapılamadı ve yine Garanti Bankası müşteri kaybetmek adına müthiş bir başarı gösterdi.

Sami 93 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Sami K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön