Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Bilgilendirmesi.

Sebile Ç. |

Kartı takıpta ATM'ye kredi ödeyemediğim tek bankasınız. Müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir işlem yaptıramadığım tek bankasınız. Hesaba yatırdığım parayı bir kredi kartına bir krediye bir faize kesen tek bankasınız. On dakika da müşteri hizmetlerine ulaştığımda "bankaya git" diyen tek bankasınız.

Tüm bu verdiğiniz hizmetlere karşılık bankanızla olan ilişiğimi kesme kararı almış bulunmaktayım. Garanti Bankası Alanya Şubesi 221*** numaralı müşteriyim. Kredi kartı ve kredimi bugün itibariyle borcumun hesaplanarak tarafıma bildirilmesini istiyorum. Bankanıza son kez gidip borcumu ve hesaplarımı kapatmak için.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sebile Ç.
  29 Ocak
  09:53

  Merhaba;

  Kredi kartımı ödemiş ve kapatmış bulunmaktayım. En kısa zamanda kredimi de kapatmayı planlıyorum. Bankanız tarafından kredi kartımdan tahsil edilen kredi kartı aidatlarını gösteren dekontları (ekstre) ve hesabımdan kesilen hesap işletim ücretlerini gösteren dekontları (ekstreleri) ve ayrıca kredi kullanımında kesilen dosya ücretini gösteren dekontları (ekstre) s. Cakan@hotmail.com.tr adresine göndermenizi rica ediyorum...

  Şimdiden teşekkür ederim...

  İyi Çalışmalar...

 • 27 Ocak
  12:53

  Müşterimiz Sn. Sebile Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş