03 Mayıs 2013

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

18.04.2013 günü bir temsilci arayarak kredi kartı vermek istediğini söyledi. Aidat olmadığı sözleşmede yazıyorsa ve kurye teslim edemediği takdirde şubeden teslim alabileceksem kabul edebileceğimi birkaç defa söyledim ve kesinlikle aidat olmadığı ve şubeden teslim yapılacağı cevabını aldım.Kurye geldiğinde sözleşmede kart aidatının 4 ile 150 TL arasında alındığını gördüm.

Sadece bir sözleşme vardı ama sözleşmenin bir suretinin tarafıma verildiği yazıyordu.Telefon ettiğimde şubeye gelerek talimat doldurmam gerektiğini söylediler. Gittiğimde oradaki temsilci bağışta bulunuyormuş gibi bir tavır içerisinde şubeden teslim edilmediğini söyledi. Sözde haklı müşteri hattına yazdım fakat cevap alamadım.

Erkan 57 Okunma

Cevaplar

  • Erkan27 Haziran 2013

    Şikayet ile ilgili sadece geri dönüş yaptılar. Bilgilendirdim fakat sorunun çözümü adına herhangi bir işlem yapmadılar.

  • Erkan05 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili olarak haklı müşteri hattı tarafından arandım ve konu hakkında tatmin edici bilgi verdiler. İlgilendikleri için teşekkür ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön