11 Şubat 2014

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

HGS'm den hafta sonu gişelerden geçerken bakiyem olmasına rağmen kaçak geçiş yaptığımdan dolayı müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinde bütün bilgilerimi tuşlamama rağmen bir türlü operatöre bağlanamadım. 3-4 kere aradım ve her defasında doğru bilgilerimi kullanmama rağmen beni telefon sisteminiz attı. Sizden daha kötü bir müşteri hizmetleri sistemi kimsede yoktur ve bu yazıyı umarım mutlaka birisi okur da beni geri ararlar.

Fatih 85 Okunma

Cevaplar

  • Fatih14 Şubat 2014

    Herkes şunu bilsin ki aradan 3 gün geçti ve kimse daha geri dönmedi. Ne şekilde bir hizmet bu, bir sorunumuz var ve kimseye ulaşamıyorum Garanti bankasından. Müşteri hizmetleriniz ölüm, bir operatöre bağlanmak bile mümkün değil.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Fatih Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön