20 Ocak 2014

Garanti Bankası Müşteri Hattı Personeli Çok Kaba!

Garanti Bankası alacak takip merkezinden P*** hanım diye bir hanımefendi aradı konuşması üslubu kadar çirkin bir insan görmedim, birde üstüne fırça atıyor müşteri ben miyim omu şaşırdım açıkçası.

Ben Garanti Bankası gibi bir bankanın nasıl oluyor da bu tür insanları bünyenizde çalıştırıyorsunuz şaşıyorum, bu insanın derhal işine son vermelidirler, isterlerse ses kayıtlarını da incelesinler bu kadar net her şey birde bu bayanı şikayet etmek için haklı müşteri hattını arıyorum 20 dakikadır bağlanmıyor, müşteri haklı hattı değil mübarek müşteri soyma hattı 20 dakika dır bir hat nasıl bağlanmaz Garanti Bankası'nın tek derdi para olmuş müşteri memnuniyeti umurunda değil.

Yavuz 95 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz22 Ocak 2014

    hani arıyordunuz garanti bankası 2 gün oldu ne arayan var ne soran sizin kadar kaypak bir banka görmedim şu borçlarım bitsin size kapınızın önünden uğrarmıyıp acaba şu saatten sonra.

  • Yavuz20 Ocak 2014

    verilen standart cevap ne arayan var ne soran, sadece kuru bir yazı, bumudur yani, ben o arkadaşında ses kayıtlarının dinlenip araştırılıcağınada inanmıyorum açıkcası, yardımcı olunucağına da inanmıyorum, burda sadece göz boyamakdan başka birşey yapılmıyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Yavuz S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön