Garanti Bankası Müşteri Ayırımı Yapıyor!

Burhan Ö. |

Garanti Bankası Sincan şubesinden pos makinesi almak için yetkili S. bey ile görüşürken bankadaki mevduatı yüklü olduğu belli bir müşteri gelir, hiçbir şey olmamış gibi görüşmenizi böler derdini anlatır ve ilginçtir ki bankacı arkadaş normal bir şeymiş gibi sizi bırakır ve parası çok olan müşteri ile ilgilenir, onun sorunu çözer. Siz beklersiniz işi bittikten sonra sizin işinizi yarım bırakmamış gibi saygısızlık yapmamış gibi evet nerede kalmıştık der. Garanti Bankası Sincan şubesine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan Ö.
  22 Şubat
  11:10

  en kısa sürede iletişime geçip boş boş konuştunuz sonuç ne sıfır müşterisini parasına göre ayrım yapan garanti bankasına saygılarımı sunarım

 • 03 Ocak
  12:02

  Müşterimiz Sn. Burhan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş