Garanti Bankası Muhatap Bulamıyorum!

Gurur T. |

Adıma kayıtlı olan hesabımı kapatmak için Öveçler Şubesine gittim. Talimatımı alıp kendi şubeme mail göndereceklerini belirttiler. Aradan 1 hafta geçmesine rağmen hiç bir işlem yapılmadı.

Gölbaşı Şubesini aradığımda, uzun aktarmalardan sonra telefon açıldı ve masaya bırakıldı. Hiç bir şekilde benimle iletişime geçilmedi. Sabırla tekrar şubeyi aradım, durumu anlattım. Yoğun oldukları için böyle bir durum yaşanmış olabileceğini belirtip, iletişim bilgilerimi aldılar ve kendilerinin bana 10 dakika içinde geri dönüş yapacaklarını belirttiler.

Tamı tamına 24 saat oldu. Bu mudur müşteri memnuniyetiniz, bu mudur iş takibiniz?
Bu kadar süre içerisinde hiç bir şekilde geri dönüş ala.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme İşlem Ücretleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gurur T.
  24 Aralık
  11:41

  konuyla ilgili hala bir aksiyon alınmış değildir. ilgisizliğinizden ve iş takibinizden sonra derece rahatsızım.

 • 29 Kasım
  13:28

  Müşterimiz Sn. Gurur T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş