21 Ocak 2015

Garanti Bankası Muhatap Bulamama!

17 Ocak 2015 tarihinde (0212 320 17 54) telefon numarasından arandım, arayan kişi Garanti Bankası adına çalışan bir çağrı firması olduğunu ve Garanti Bankası Mecidiyeköy Metro şubesinden çekmiş olduğum kredi dolayısı ile borcum göründüğü belirttiler, detaylı bilgi alabilmem için şubenin numarasını kendilerinden aldım.

Bu tarz mağduriyetler çok yaygın olduğu için direk şubeyi arayıp detaylı bilgi almak istedim fakat garanti çağrı merkezi'den şubeye aktarma yaptıklarında şubeden ilgili hiçbir temsilci telefonu açmıyor.

Dipçe: bu arada Garanti Bankası ile çalışmıyorum, herhangi bir kartım yok. Garanti Bankası'nın ilgili şubesinden muhatap bulamıyorum.

Serbay 1.238 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Serbay Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön