09 Mayıs 2013

Garanti Bankası MTV Sonax Kampanyası Bitiş Tarihi Hatası!

Anlaşılan firmalar burdaki şikayetlere standart cevap yazdıktan sonra bir daha ilgilenmiyorlar ve cevaplara da bakmıyorlar. O yüzden tekrar konu başlığı açmak zorunda kaldım. Banka incelemesini yaptı ve "O tarihte motorlu taşıt vergisi-Sonax kampanyamız yok" dedi.Bankaya göre yök, Ama bana göre var, sorun da bu zaten. Ben kartımın resmi sitesi, bonus.com.tr'den 31 Mart a kadar kampanya devam ediyor olarak gördüm.

Bu benim için yeterlidir. Ben bunun için gazete takip etmek zorunda değilim. Merak ediyorsam bakacağım tek yer resmi sitedir. Bu da yanlışsa o zaman sorun bankanındır ve bunu düzeltmek zorundadır. Lütfen "konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır" yazmayın.

Salim 32 Okunma

Cevaplar

  • Salim27 Haziran 2013

    Herkes gordugu uzere, cevap rutindir. Degerlendirilmeye falan alinmamistir. Su sekilde tazmayin dedigim halde banka yine ayni cevabi yazmis.Yorumu, bu sikayeti okuyanlara birakiyorum...

  • Salim27 Haziran 2013

    Garanti bankasi Rutun cevaplar yazmistir. Sorunu anlamaya calismamistur. Kampanya bitis tarihi herkesin gorsel olarak takip ettigi yer olan bonus comtr dir. Burda eger yanlis yazilmissa bu bir hatadir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön