27 Nisan 2013

Garanti Bankası MTV Sonax Kampanyası Bitiş Tarihi Hatası!

Şikayetim Garanti bankası bonus kart kampanyaları arasında yer alan MTV Sonax kampayası ile ilgili. Sonaxı randevu için aradığımda kampanyanın bittiği söylendi. Ancak bonus.com.tr 'den tekrar baktığımda kampanyanın 31 Mart a kadar devam ettiğini gördüm. Zaten buraya güvenerek bekledim. Boya koruma ve temizlik için kötü havaların geçmesini beklemek adına son haftaya kadar bekleyim demiştim.

Garantiyi aradım. Derdimi anlattım. Sitenizde halen 31 Mart gözükmesine rağmen kampanyanın bittiğini söylüyorsunuz dedim. İncelediler, sonuç olarak bana "o tarihte öyle bir kampanyamız yoktur" dediler. Böyle komik alakasız cevap olamaz. Ben sonuçta bu kampanyayı bekleyerek kendimi ayarlamıştım, mağdur oldum.

Salim 63 Okunma

Cevaplar

  • Salim 08 Mayıs 2013

    Bu konuda bankanın yaptığı tek bilgilendirme "o tarihte belirttiğiniz gibi bir kampanyamız yoktur" demek oldu. Zaten Garanti Bankasına göre kampanya yok. Ama işte sorun burda sitelerini güncellemedikleri için ben bonus.com.tr den kampanya var olarak gördüm ve buna göre hareket ettim. Niye bunu anlayıp buna göre bir çözüm bulunmuyor. Madem kampanyanız yok o zaman "resmi site"nizden ben niye var olarak görüyorum????

  • Salim 27 Nisan 2013

    O tarihte kampanya yoktur demek bir cevap vermek değildir. Çok kısa ve net söylüyorum. Bizim tek kontrol ettiğimiz yer http://www.bonus.com.tr/ Bu adreste kampyanya bitiş tarihi Mart ayı bitene kadar 31 Mart göründü. Ama siz 1 Martta bittiğini iddia ediyorsunuz. Olabilir, bu şekilde belirlenmiş olabilir, ancak sitenizde bu yanlış yazıldığı için ben madur oldum. Madem 1 mart ta bitti neden bu kampanya ilandan 1 martta değilde, martın sonunda kaldırıldı. Üstelik de bitiş tarihi 31 Mart olarak Mart ayı boyunca bekleyerek...

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön