Garanti Bankası Mortgage Yapılandırma!

Adem D. |

09.05.2016 tarihinde İstanbul Esenyurt şubesine başvurarak başka bankadan 120 ay vadeli çektiğim konut kredimin kalan 60 ay tutarını Garanti Bankası'na 180 ay olarak taşıyarak yapılandırmak istedim müşteri temsilcisi de ön başvuruyu alarak olumlu olduğunu bildirdi, muhtemelen üç günde kesin sonucun bildirileceğini söyledi. Tekrar tekrar 180 ay vadede sorun olup olmayacağını sordum, 240 aya kadar vadede sorun yok, krediniz onaylanır dendi, üç gün içinde sonuçlanır dendiği kredi on gün sonra yine şubeye giderek olumsuz olduğunu söyledi. İnternet bankacılığından bakıyorum hala ön başvuru olumlu, gerekli evraklar bekleniyor yazıyor. Benden yalnızca tapu fotokopisi istendi, benim için ciddi olan bu konuda önce olumlu söylenerek daha sonra nasıl olumsuz sonuç veriliyor? Madem 240 ay vade veriliyorsa kredi başvurumla ilgili gerekli incelemelerin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem D.
  17 Mayıs
  11:21

  Herhagi bir gelişme ve geri dönüş olmadı

 • 17 Mayıs
  10:20

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş