24 Ocak 2014

Garanti Bankası Money Karta Yıllık Aidat Alıyor!

Garanti Bankası'ndan yeni aldığım money carta bu ay hemen 69 tl yıllık üyelik ücreti yansıtılmış. Kartımı sadece bu ücret için iptal ettirmek istediğimde bana banka size 50 tl bonus yükleyelim kartımızı kullanmaya devam edin demiştir bu tekliflerini kabul ettirmeme rağmen Migros markette kullanmak için bakiyeye baktığımda 35 tl olduğunu belirtilmiştir.

Bankayı arayıp durumu sorduğumda hiç yükleme yapılmamış demektedir. Yıllardır kart kullanıcısıyım ve bu bedeli hiç bir banka almadı. Aldıysa da iadesini mutlaka sağlayıp memnun etmiştir. Bu bedelin tamamının iptalini istiyorum. Sağlanmadığı takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Sevilay 67 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Sevilay A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön