04 Ocak 2016

Garanti Bankası Money Bonus Kredi Kartı Aidatı Sorunu!

Yıllardır Garanti Bankası müşterisiyim. Money Kart'ı da, telefon bankacılığı tarafından ısrarlı bir şekilde aranmam sonucunda aldım, kendim başvurmadım bile. Üstelik, ekstra herhangi bir kart aidatı ödemeyeceğim teminatı da verildi. Ancak bu sene, Garanti Bankası benden 97 TL ücret talep etmiş.

Yıllardır düzenli olarak bankalarını kullanan, zamanında ödeme yapan bir müşteri olarak, bana yaptıkları vaadi unutup, böyle bir yaklaşım içine girmelerini, böyle köklü bir kuruluşa hiç yakıştıramadım. Bu yanlış uygulamanın en kısa zamanda düzeltilmesini rica ediyorum. Aksi durumda, hem hukuksal yollara (Tüketici Mahkemesine) başvuracağım, hem de Garanti'deki tüm hesap ve kartlarımı kapatacağım.

Simay 64 Okunma

Cevaplar

  • Simay04 Ocak 2016

    Müşteri Hizmetleriniz bana hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Hatta bir de üste çıkmak için, "geçen sene de ücret alınmış ama" argümanıyla kendilerini savunmaya kalkıştılar. "Geçen sene alınan ücret Bonus olarak iade edildi" diyince de, "belki şimdi de bir kampanya vardır, her an her saat değişebilir" diye tekrar başka bir yere bağlayıp zamanımı aldılar ve "herhangi bir kampanya yokmuş" denildi. Çocuk oyuncağı mı bu? Bir müşteri olarak ben her gün telefon açıp "acaba kampanya var mı? " diye kontrol mü edeceğim? Müşteri memnuniyeti olsun diye bir sürü kampanya yapıyorsunuz, sonra da kredinizi bir günde sıfırlıyorsunuz. Başkalarının da mağdur olmaması adına bu yapılanı sosyal medyada paylaşacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Simay Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön