13 Şubat 2014

Garanti Bankası Millerimi Yüklemedi Dalga Geçiyor Galiba!

"2013 Aralık ayında Garanti Bankası Miles & Smiles'a başvurdum. İlk işlemi yaptıktan sonra 5000 mil yükleyeceklerini söylediler. İlk işlemi yaptım, millerim yüklenmedi. Alo Garanti'yi aradım gelecek hafta içinde yüklenecek dediler. Yine yüklenmedi.

Sonra tekrar aradım "ilk ekstre kesiminden sonra yüklenecek" dediler yine yüklenmedi. Sonra tekrar aradım "kampanya 31 Ocak'ta bitiyor ondan sonra yüklenecek" dediler yine yüklenmedi. Haklı müşteri hattına mesaj attım "ilk işlem tarihinden 1 ay sonra yüklenecek" dediler yine yüklenmedi."

Daha sonra yukarıdaki yazıyı aynen bu şekilde Sikayetvar'a yazdım, aradılar 9 Şubat'ta yüklenecek dediler yine yüklenmedi. Dalga geçiyorlar galiba.

Mustafa 100 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Mustafa D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön