25 Mayıs 2016

Garanti Bankası Miller Yatırılmadı ve Limitim Artırılmıyor.

Kısaca şikayetlerimi şu şekilde özetleyebilirim;

1. Bonusflaş'ta bulunan anneler günü kampanyasına katılımı yaptım. Kampanya detayında 100 TL üstü restoran alış verişine 1000 mil hediye diyordu ve bende 100 TL alışveriş yaptım ancak bana denen geçtiğim post otel olduğu için mil yüklenmeyeceği. Bir de bunun için firmayla görüşmem gerektiği söylendi. Aynı şekilde başka katıldığım kampanyada market alış verişinde 150 TL üstüne 200 mil ekstra kampanyasından da 2 yıldır market alışverişi yaptığım dükkanın otel olduğunu öğrendim ve miller yatırılmadı.

2.Kart limitim bir türlü artırılmıyor. Maaşım 4000 TL üstü ve başka kredi kartım yok ve borçlarımı düzgün ödememe karşın istediğim 4000 TL kart limitini hem olumsuz karşılıyor. En son başvurumu 10.05.2016 tarihinde yapmama karşın hala olumlu/olumsuz bir sonuç yok.

Çağlar 359 Okunma

Cevaplar

 • Çağlar14 Kasım 2016

  Sorun çözülmedi maaşım 4500 TL ve başka kredi kartım olmamasına rağmen hala kredi limitini arttırmadılar ve gerekli kampanya mili yüklemelerinde hala sıkıntı yaşıyorum.

 • Çağlar28 Mayıs 2016

  Hala cozunlenmedi ve bana tek denen sistem hatası olmuş. Garantiyi tercih ettiğim için pişmanım.

 • Çağlar26 Mayıs 2016

  3.Garanti miles smiles kredi kartı aidatında müşterilere karşı ikilemli davranılıyor. Yakın bir arkadaşıma kart aidatına karşılık 3250 mil hediye edilmesine karşın bana 1000 mil dendi. Bende garantiye sor üstünden şikayette bulundum. Ve şok. Bana kısaca denen buna şükretmem gerektiği ve bunun da hiç olmayacağı oldu. Aynı banka bir tanıdığıma Bonus kartı için aıdatına karşılık Bonus vermesine karşın bana bu cevap verildi.

 • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mayıs 2016

  Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön