Garanti Bankası Miller Yatırılmadı ve Limitim Artırılmıyor.

Çağlar Mert A. |

Kısaca şikayetlerimi şu şekilde özetleyebilirim;

1. Bonusflaş'ta bulunan anneler günü kampanyasına katılımı yaptım. Kampanya detayında 100 TL üstü restoran alış verişine 1000 mil hediye diyordu ve bende 100 TL alışveriş yaptım ancak bana denen geçtiğim post otel olduğu için mil yüklenmeyeceği. Bir de bunun için firmayla görüşmem gerektiği söylendi. Aynı şekilde başka katıldığım kampanyada market alış verişinde 150 TL üstüne 200 mil ekstra kampanyasından da 2 yıldır market alışverişi yaptığım dükkanın otel olduğunu öğrendim ve miller yatırılmadı.

2.Kart limitim bir türlü artırılmıyor. Maaşım 4000 TL üstü ve başka kredi kartım yok ve borçlarımı düzgün ödememe karşın istediğim 4000 TL kart limitini hem olumsuz karşılıyor. En son başvurumu 10.05.2016 tarihinde yapmama karşın hala olumlu/olumsuz bir sonuç yok.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar Mert A.
  14 Kasım
  11:05

  Sorun çözülmedi maaşım 4500 TL ve başka kredi kartım olmamasına rağmen hala kredi limitini arttırmadılar ve gerekli kampanya mili yüklemelerinde hala sıkıntı yaşıyorum.

 • Çağlar Mert A.
  28 Mayıs
  15:11

  Hala cozunlenmedi ve bana tek denen sistem hatası olmuş. Garantiyi tercih ettiğim için pişmanım.

 • Çağlar Mert A.
  26 Mayıs
  11:58

  3.Garanti miles smiles kredi kartı aidatında müşterilere karşı ikilemli davranılıyor. Yakın bir arkadaşıma kart aidatına karşılık 3250 mil hediye edilmesine karşın bana 1000 mil dendi. Bende garantiye sor üstünden şikayette bulundum. Ve şok. Bana kısaca denen buna şükretmem gerektiği ve bunun da hiç olmayacağı oldu. Aynı banka bir tanıdığıma Bonus kartı için aıdatına karşılık Bonus vermesine karşın bana bu cevap verildi.

 • 25 Mayıs
  13:53

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş