19 Şubat 2016

Garanti Bankası Miles And Smiles Platinum Kart Yıllık Kart Ücreti..

31.12.2015 de şubede gerçekleştirdiğim işlem sırasında gişe memuru "Miles&Smiles platinum kartın mevcut gold kartıma göre benim için daha uygun olduğunu" söyleyip sistemden başvuruda bulundu. Ancak kesinlikle 157 TL’lık yıllık kart ücreti ile ilgili bilgi vermedi. Garanti "haklı müşteri hattı" na sorunu ilettim ve kart ücreti ile ilgili bilgilendirilmiş olsaydım kartı kabul etmeyeceğimi bildirdim.

Kartın iptalini ve ücretin iade edilmesini talep ettim. Müşteri temsilcisi şube ile irtibata geçip tarafıma dönüş yapılacağını bildirdi. Sonrasında gelen mailde ise şube ile görüşüldüğü ve şubenin gerekli bilgilendirmeyi yapmış olduğu bilgisi verildi. Bu durumda sözde "haklı müşteri hattı" tarafından "yalancılıkla" itham edildiğim kanısına varmam pek de yanlış olmaz. Şubede görevli kişinin 1,5 ay önceki herhangi bir müşteri ile ilgili bu derece muhteşem bir hafızaya sahip olması da takdir edilesi.

Yeliz 189 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz19 Şubat 2016

    Daha önce yollanan emaili cümle değişmeden tekrar yollamak mı "yardımcı olmak" oluyor? Bu son derece çirkin yaklaşımından dolayı Garanti Bankası'nı da kınıyorum. Banka bana bu yıllık ücreti kabul ettiğime dair bir belge sunabiliyor mu? Tek sunduğu oradaki banka görevlisinin muhteşem hafızası mı yoksa? Başka kanallardan da şikayetimi ilettikten sonra garanti hesabım dahil tüm kartlarımı da iptal ettireceğimi belirtmek isterim. Bağlarbaşı şubesindeki gişe görevlisi ve "haklı müşteri hattı"ndan da ayrıca şikayetçi olduğumu belirtmek isterim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Yeliz G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön