13 Şubat 2014

Garanti Bankası Mahkeme Kararlarını Hiçe Sayıp Kart Aidatı Alıyor!

Aylık 1000 tl civarında harcama yapmama rağmen 69 tl yıllık kart kullanım aidatı alınmakta. Garanti Bankası'nı arayıp ücretin iptal edilmesini talep etmeme rağmen kullanıcı hakları emsal mahkeme kararlarını açıklamama rağmen müşteri temsilcileri bunların hepsini hiçe sayarak ücretin iadesini reddediyorlar. Böyle bir işlemin söz konusu olmadığını belirtiyorlar.

Bu durumu etrafımda bulunan herkesle paylaşacağım aynı zamanda sosyal medyada da insanları uyaracağım ta ki Garanti Bankası bu haksız kazancına son verene kadar.

Bu arada 20 tl bonus vererek 1 yıl daha kartlarını kullanmamı talep ediyorlar sanki 1 yıl sonunda yine aidat almayacaklarmış gibi!

Zeliha 50 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Zeliha T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön