12 Şubat 2014

Garanti Bankası Mahkeme Kararını Uygulamıyorsunuz!

Daha öncede mağduriyetimi belirtmeme rağmen aylar geçmesine rağmen Garanti Bankası ödememi yapmıyor mahkeme kararı olmasına rağmen. 3. tüketici mahkemesi kararına rağmen hala dosya iadesi tutarı tarafıma iade edilmedi.

Bugün Esenyurt şubesine gidip M***** hanımla görüşmeme rağmen ilgisiz ve kovar şekilde bir davranışla karşılaştım! Kendisini bankanızın sahibimi sanıyor? Bakın eğer alacağım tutar tarafıma ödenmez ise artık bankanızın hiçbir ürününü kullanmayacağım, bireysel garanti emeklilik hesabımı iptal edeceğim ve kredi kartımı da iptal edeceğim ve 13437586 no'lu vadesiz hesabımı da iptal edeceğim ve sonra elimdeki kesinleşen mahkeme kararı ile haciz işlemlerini başlatıp hakkımı arayacağım.

Erdal 99 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 12 Şubat 2014

    hep aynı otomatik mesaj.şikayet var bu otomatik mesajları lutfen cevap var diye iletmeyiniz...

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Erdal T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön