06 Ağustos 2014

Garanti Bankası Mağdur Etti.

Garanti Bankası Bilgim ,iznim,onayım olmadan kartımdan 31/05/2014 tarihinde Bone Magazine (Doğuş grubu)yıllık üyelik ücreti 80 TL tahsil edildiğini extre den görerek fark ettim,bunun üzerine iptal ve iadesi için defalarca aradım yazılı itiraz ettim ve dün cevap gelmiş 05/08/2014 '' harcamaya ilişkin karşı bankadan işleme ait alacak kaydı geldiğinden itirazınız işleme alınmamıştır'' diye yazılı bilgi geldi. Şimdi bu yapılanın adı bankacılık mıdır? Ticaret midir ,?satışmıdır ? reklammıdır? Aslında pekala başka birşeydir ama bundan sonrasında terbiyemi bozmak istemiyorum.

Meral 1.648 Okunma

Cevaplar

  • Meral'ın Teşekkür Mesajı24 Eylül 2014

    İlgili yazıdan sonra Haklı müşteri hattından arandım ve 80 TL ücret iadesi yapıldı. Teşekkür ederim. .. Lakin 24/9/14 itibariyle yeni dergi gönderisi yapılmış ve kartımdan yeniden 30 tl tahsil edilmiş. Üyeliğin iptal edilmesini rica ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Müşterimiz Meral A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön