05 Mart 2013

Garanti Bankası Mağdur Etti!

Turkcell in Garanti bankasıyla ortaklaşa çıkardığı Turkcellcuzdan dan şikayetçiyim. Garanti bankası ATM sinden numarama Turkcellcuzdan aracılığıyla 350 tl gönderildi telefona gelen şifre ile ATM den her yolu denememe rağmen parayı çekemedim. ekrana gelen yazı cüzdan kaydınız yoktur oldu. kaydı yaptırdım yine çekemedim.

Cep T- paracard almamı söylediler. hattım babamın üstüne kayıtlı olduğu için T- card yapılırken finans işlemleri iptal olmuş. garanti bankası müşteri hizmetleri satış temsilcisi ve aynı şekilde Turkcell den herkesle konuşmama rağmen hepsi birbirini suçluyor. Para gönderen de aynı tavırla karşılaşmış. Şuan 1 hafta geçti fişiyle iade alınamıyor para kayıp. Turkcell- Garanti paramı verin.

Okan 52 Okunma

Cevaplar

  • Okan 14 Mart 2013

    10 Gün oldu ve hala para kayıp biri ona aktarıyor diğeri başka birine ve en kötüsü harcanılmıştır dediler.Dayanak gösterin diyoruz oda yok biri parayı görüyor başka biri ilgilenmiyor. İşe gidemez oldum.Garanti Bankasıyla kesinlikle çalışılmaz özelikle bu turkcellcüzdan olayında kesinlikle hayatınızın hatası olur.Anca arıyorlar arayanlarda bilgisiz başka bişey tavsiye edip kapatıyorlar.Müşteri memnuyeti sıfır...

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön