01 Ağustos 2014

Garanti Bankası Mağdur Ediyor.

Öncelikle yapmış olduğunuz reklamlarla tarafımıza sunduğunuz hizmetler bir biri ile kesinlikle uyuşmuyor. Hesaplarım sizde olmasına karşı mevduat hesabı hakkında iki haftadır bir bilgi veremediğiniz gibi bu saat 17:30 civarında aradım zamanda ise bir türlü yetkili arkadaşlarınıza bağlanamadım.

Yaklaşık dört kişiye aktarıldım. Sayın yetkili ben tarafıma hizmet verilmesi ve sorularımın cevaplanması için arıyorum sizi cumhur başkanına bağlanmak bile daha kolay. Bu iki haftalık zaman zarfını göz önüne alırsak. Garanti Bankası olarak hizmet veremiyorsanız ve bu sorunlara çözüm bulamıyorsanız çalışmayalım lütfen.

Fatma 270 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşterimiz Fatma A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön