Garanti Bankası Mağdur Edildim!

Etem K. |

Geçen kış Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum kredi kartını tüm borcunu öğrenip ödeyerek kapattırdım. Hatta kapattırırken de teyit ettirdim başka bir şey olmadığına dair. Kaç aydır da bir sıkıntı yoktu zaten. Bu ay telefonuma kredi kartı borcunuzu ödemediniz diye mesaj geldi. Şok oldum ben o kartı kullandığımı bile unutmuşum borcum olsa bu kadar beklerler miydi. Bir de hesabımı kapattığım için müşteri hizmetleri işlem yapmıyor şubeye gitmek zorundaymışım. Saçma sapan iş yapmaları sebebiyle olmayan borç için zaten gecikmeye düşmüşüm bir de bu sıcakta işimi gücümü bırakıp şubelerine gitmem gerekiyormuş. Böyle bir şey olamaz, resmen mağdur edildim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Etem K.
  03 Ekim
  10:00

  Bize dönüş yapan görevlileriniz otomatik kayıt gibi hep aynı şeyi söylemekten ve işi yokuşa sürmekten başka hiçbir işe yaramıyorlar.

 • 20 Haziran
  16:04

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş