Garanti Bankası Maaşımı Bloke Etti!

Murat Cemal P. |

Garanti Bankası 27, 09, 2013 bugün tarihiyle maaşımda 5 tane icra var ve belgeleri Garanti Bankası genel müdürlükten B**U** hanıma icra evraklarını teslim ettim. Bloke istisnasın uygulanacağını söylemişlerdi. Ama bugün maaşımda haciz olmasına rağmen yasal olmayan bloke geldi. Pazartesi günü banka müdürlerine suç duyurusunda bulunacağının bilgisini veriyorum.

Banka denetleme kurulu da; yaptıkları işlem doğru değil, yasal değil diye suç durusunda bulunmamı söyledi. Acil bir şekilde maaşımdaki blokenin kaldırılmasını istiyorum. 12 saat içinde.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  09:57

  Müşterimiz Sn. Murat P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş