Hüseyin K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler.İlgi alakanız için teşekkür ediyorum.Bakalım beklemedeyim 3 iş gün içerisinde yatırılıcağının bilgisi verildi.

Garanti Bankası Maaşımdan Kesinti Yaptı.

Hüseyin K. |

Garanti Bankası hesap kartım bulunuyor maaş kartım daha doğrusu bildiğim kadarıyla maaş kartından hiç bir şekilde kesinti yapılmadığını zannediyordum. Halbuki yanılmışım maaş kartımdan ilk maaşım yattığı gibi 52 tl'lik bir kesinti olmuş. Bu nasıl iştir anlamadım. Bu konu hakkında biri çıksın bir açıklama yapsın. Bu ne kardeşim?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin K.
  01 Şubat
  14:57

  Teşekkürler.İlgi alakanız için teşekkür ediyorum.Bakalım beklemedeyim 3 iş gün içerisinde yatırılıcağının bilgisi verildi.

 • Hüseyin K.
  30 Ocak
  14:28

  Ne zaman peki 2 gün oldu ne zaman arıcaksınız merak ediyorum.Bu sadece benim değil benim şirketimde bulunana birçok kişinin böyle bir şirketi var eğer bu hatanızı düzeltmezseniz şirketimize gidip banka değişikliği yapmamaız gerekecek.

 • 28 Ocak
  16:29

  Müşterimiz Hüseyin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş