06 Mart 2015

Garanti Bankası Maaşımdan Alınan İzinsiz Haksız Ücret.

Bankanızdan çekmiş olduğum kredileri ödeyemedim. Geçen sene 02,2014 de maaşıma icra geldi. 4/1 Kısım Ve tüm mesailer kesilmeye başlandı. Bununla beraber avukatlarınız için bu ücret yetmedi, birde geri kalan maaşıma da bankanız bloke koymaya başladı.

BDDK Kuruluna şikayetimi ilettim gerekli düzenlemeler yapıldı ve bloke kaldırıldı. Alınan paralar iade edildi yasalar gereği. Fakat bugün yine icradan geriye kalan 900 küsur lira maaşım hesabıma yattı, ardından hiçbir kredi borcum gözükmemesine rağmen şu anda bankanızda avukatlarda olan borçtan ötürü benden izinsiz illegal bir şekilde kanun koyucunun hükümleri hiçe sayılarak 235 TL çekilmiş. Bu paranın iadesini talep ediyorum.

Nuri 434 Okunma

Cevaplar

  • Nuri10 Mart 2015

    Çok teşekkür ederim objektif yaklaşımınız için.

  • Nuri'nin Teşekkür Mesajı10 Mart 2015

    Şikayetim çözüme kavuşturuldu çok teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Nuri K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön