Garanti Bankası Maaş Müşterisine Kredi Vermiyor.

Burak A. |

Tam 7 aydır bir özel şirkette çalışmaktayım, şirketimiz garanti bankasıyla çalışmakta her neyse acil olarak kredi çekmem gerekti bankaya gittim 90 gün geçmeden kullanamazsınız dediler daha sonrasında 90 gün geçti vay efendim çok sayıda başvuru yapmışım 3-4 ay beklemem gerekmiş hadi tüm bunları da geçtim Findeks denen sisteme üye olup bu sistemi reddediyor banka garantideki puanım 500-600 falanmış. Findeks'te 1300 yahu insaf toplamda iki bankaya 1000 lira borcum var ve her ay ödemelerini yapıyorum ki başka bankalar maaşınız bizde olsa yardımcı olurduk diyor ama 7 aydır Garanti'den red yiyorum cidden tebrik ederim sizi!

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  26 Ekim
  12:13

  Nasıl yardımcı olacaksınız çok merak ediyorum 7 aydır İzmir/Gaziemir şubenizdeki hanımefendi devlet memuru babamı bile kefil yapmak istemememe rağmen siz kullanamazsınız babanız adına çıkariym ona ödeyin dedi. Böyle komik bir durum olabilir mi yahu ben sizden maaş alıyorum benimle birlikte 300 kişi daha alıyor ben şuan ilçemdeki bütün bankaları şirketimle maaş hesaplarıyla ilgili görüşmeler yapması için numaralarını vermeye başladım inşallahta maaş bankamız değişir.

 • 26 Ekim
  10:39

  Müşterimiz Sn. Burak A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş