25 Ocak 2016

Garanti Bankası Maaş Müşterisinden Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

Garanti Bankası'nın maaş müşterisi olmama karşın 2 yıldır kart aidatı ve işletim ücreti kesiliyordu. En son Aralık ayında yine kart aidatı kesildi. Bir hafta uğraşıp paramı aldım. 3. kez başıma gelen bu kesintiden bıktığımı ve tekrar yaşamak istemediğimi söyledim. Özürler dilediler ve kesinlikle tekrar etmeyeceğini söylediler. 21 Ocak'ta 75 lira hesap işletim ücreti kesmişler yine. Sözlerini tuttular yine!

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Ocak 2016

    Hesap isletim ücreti kesintisinin kesilmeden önce telefon ya da SMS ile bildirildigi söyleniyor. Birçok şikayette de olduğu gibi kesinlikle hiçbir iletisim kurulmadan Garanti Bankası tarafından isletim ücreti kesiliyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Mehmet Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön