27 Ocak 2014

Garanti Bankası Maaş Müşterisinden Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Adnan Menderes Üniversitesi Tıp fakültesinde doktorum. (Sağlık Bakanlığı kadrosu) Performans ücreti adı altında tarafıma ödenecek para üniversitenin anlaşması gereği Garanti Bankası Aydın şubesine yatmaktadır.

Hesabı açarken hem üniversitedeki ilgili kişiler hem de şube maaş müşterisi olduğumu tarafıma bildirdi. Ocak 2014'de hesap işletim ücreti kesildi. Üniversitedeki sorumlu kişi böyle olmaması gerektiğini çünkü banka ile yapılan anlaşmada bizim de maaş müşterisi olduğumuzu söyledi. Bu hesabı sadece iş yerim istediği için açmıştım. Sonuç olarak Garanti Bankası tarafından haksız yere bu ücretin kesildiğini düşünüyorum.

Burcu 90 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 03 Şubat 2014

    Şikayetime verilen cevapta tarafıma hesap işletim ücreti kesileceği bildirildiği söylenmiş. Ancak bana böyle bir bildiri yapılmadı.

  • Burcu 29 Ocak 2014

    2260037 no'lu şikayetime banka tarafından verilen cevapta tarafıma hesap işletim ücreti kesileceğinin bildirildiği söylenmiş. Ancak tarafıma böyle bir bildirim yapılmadı. Maaş müşterisi sınıflandırılmasından çıkarıldığımı ne ben biliyorum ne de çalıştığım üniversitenin görevlisi biliyor! Kendi kendilerine yaptıkları düzenlemeleri ben nereden bileceğim! Üniversitenin sorumlu personeli bile bilmiyor. Bu ücretin haksız olarak kesildiğini düşünüyorum. Garanti Bankası ile çalışılmaması gerektiğini bir kere daha bana hatırlattıkları için teşekkürler!

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Burcu D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön