12 Mart 2015

Garanti Bankası Maaş Müşterisinden Hesap İşlem Ücreti!

Anlaşmalı maaş bankası olduğum halde benden işlem ücreti kesildi. Daha anlaşmamızın ilk ayında bunu yaptılar. Mail olarak durumu bildirdim ve bana cevap olarak otomatik bir mesaj gönderdiler. Cevap yazmaya bile tenezzül etmeden hazır bir metin göndermişler orada uzun ve mutat bir şekilde yazılı hazır metin ve orada işlem ücretlerinden bahsediyorlar.

Ben anlaşmalı maaş müşterisiyim. Bizden hiçbir masraf alınmayacak diye anlaşıldı ama bu yapılan haksızlık ve verilen cevap (verilmeyen cevap daha doğrusu hazır metin) daha da üzücü.

Nazım 166 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Nazım Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön