Garanti Bankası Maaş Müşterisinden Havale EFT Komisyonu Alıyor!

Yasin B. |

Kütahya Tavşanlı Devlet Hastanesinde çalışmakta ve maaşımı Garanti Bankasından almama rağmen EFT - Havale vs. gibi ücretler alınmaktadır. Daha önce hiçbir yerde böyle birşey
görmedim.

Daha önce Kayseri'de de Garanti Bankası'ndan maaş alıyordum fakat böyle bir durum yoktu. Bu durumu Tavşanlı Şubesine 5 kez bildirdim hepsinde de "1 hafta içinde çözeceğiz, aa daha olmadımı 1 hafta bekleyin çözülür" gibi resmen çocuk kandırır tarzda yanıtlar veriliyor.

Müşteri hizmetlerini de aradım bu durum iş yeri ve şube ile alakalı orası ile görüşün deniliyor. İş yerine sordum böyle kesinti yapabilirsiniz gibi bir madde yok denildi. Bu durum çözülmezse kredi kartımı kapatıp maaşımı götürüp başka bankada değerlendireceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Havale- Eft Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin B.
  28 Mayıs
  18:40

  hala çözüm sağlamayan garanti bankasına teşekkürler

 • 10 Mart
  11:14

  Müşterimiz Yasin B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş