22 Ocak 2014

Garanti Bankası Maaş Müşterisi Olduğum Halde Kart Aidatı Kesiyor!

Ben 16286294 no'lu Garanti Bankası maaş müşterisiyim. Benim şikayetim müşteri hizmetlerinin ilgisizliği özellikle Bağcılar Tabya şubesini defalarca aramama rağmen hatta bilgilerimi alıp, size dönüş yapacağız demelerine rağmen ilgisiz kaldılar.

Gelelim sorunuma; 3 yıldır Star Medya A.Ş. gurubunda çalışmaktayım maaş müşterisiyim. Ben, protokollü Tümsan şubesi aracılığı ile Bağcılar Tabya şubesine gönderdim. Onaylandığına dair hiçbir bilgi, mail, çağrı almadım.

Garanti müşteri haklı adlı numarayı aldım ve arayıp görüştük. Bilgilerimi alıp dönüş yapacaklardı ama ne yazık ki arayan soran olmadı.


Sonuç: Ben kredi kartı yıllık aidatından muaf olmam gerekiyor böyle bir hakka sahibim gereğinin yapılmasını arz ederim.

Yavuz 41 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz27 Ocak 2014

    İlgilenen olmadı bende kredi kartımı kapattım.Bir daha garanti ile işim olmaz maaş müşerisi(prokotollü) olmama rağmen ücret alınıyorsa uğraşmaya gerek yok diyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Yavuz P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön