04 Aralık 2013

Garanti Bankası Maaş Müşterisi Olduğum Halde Kart Aidatı Aldı!

Şirketimiz Garanti ile çalışıyor, bu nedenle bazı bankacılık işlemleri ile birlikte verilen kartlardan teoride yıllık ücret alınmaması gerekiyor.

Fakat her yıl sonunda nedense bu rituel tekrarlanıyor. Garanti Bankası bütün kartlardan sırasıyla yıllık ücret çekiyor, üstelik şubeye gidip bu konuda uyarı yapmama rağmen para nedense aylarca geri ödenmediği gibi kendilerinden istemememe rağmen verdikleri ve hiç kullanmadığım Miles&Smiles Amex'ten de bir sonraki ay 240 TL gibi bir yıllık ücret çekiliyor.

Ben bu yaklaşımı hiç doğru bulmuyorum ve açıkçası çok sıkıldım. Bir müşteri olarak kendimi her an tuzağa düşürülecekmiş gibi hissediyorum. İlk fırsatta Garanti Bankası kartlarımın tümünü iptal ettireceğim.

Tuğba 69 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Tuğba A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön