20 Eylül 2014

Garanti Bankası Maaş Müşterisi Olduğum Halde Aidat Kesiyor!

En az 6 yıllık maaş müşterisi olduğum bu banka benden her seferinde yıllık aidat adı altında para kesiyor! Her sene ben bunun atışmasını yapmaktan bıktım, bunlar kesmekten bıkmadılar. 2 seneden beri kullandığım A***** bile 1 kere benden böyle birşey talep etmemişken maaş müşterisi olduğum bu bankanın böyle yapması artık beni sinir ediyor!

Kapatacağım kredi kartlarımı yeter bir tek banka siz yoksunuz. Birde sıkılmadan 80 tl kestiği aidat ücretine karşılık 40 tl bonus verecekmiş tek cin sizdiniz değil mi? Bizde safız kapatırız olur biter kartları maaş müşteriliğinizden de çıkarım dert olmaz böyle büyük bir bankaya ayıp!

Beste 262 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimiz Beste E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön