27 Ocak 2014

Garanti Bankası Maaş Kartım Teslim Edilmedi!

09.01.2014 tarihinde açtırmış olduğum maaş kartım hakkında ''En geç 15 gün içinde elinize ulaşır' denildi. Fakat ne gelen var ne de giden. Ayrıca sizden bir ricam daha var, herhangi bir işlem için bankanıza geldiğimizde lütfen şu ''bireysel emeklilik'' hakkında bizi aşırı derecede zorlayan elemanlarınızı ensemizden çekin.

İnanılmaz derecede zor durumda bıraktılar beni, açtırmak zorundaymışım gibi. Neyse öyle yada böyle açtırdım, sonra telefonla iptali için telefon bankacılığını aradığımda güç bela(!) iptal ettirebildim.

Merve 112 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Merve A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön