Garanti Bankası Maaş Kartım Akıbeti Belli Değil.

Murat A. |

Maaşlar için Garanti Bankası'na geçiş yaptık. Kartım olmadığı için müşteri temsilcinizle maalesef görüşemedim. Bunun üzerine hesabımı açtırdığım Düzce Garanti şubesini aradım. E** isminde bir bayan ile görüştüm. E*** Hanım bana kartınız ile ilgili bir talebin olmadığını söyledi. Mail göndereceğini söyledi.

Bende bu konuşma üzerine sinirlendim. Bana demez mi bu bizim hatamız değil sizin hatanız, siz kart talep etmemişsiniz. Bende hesabı sizin bankanızdan açtım kart talebinde bulundum dedim. Bana ''Allah Allah anlamıyorsun galiba sizin hatanız ''dedi. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır ki orada bir çalışanınız bana böyle bir konuşma tarzı ile yardımcı olabiliyor. Ben sadece maaş kartımı istiyorum.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  11:41

  Müşterimiz Sn. Murat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş