15 Nisan 2013

Garanti Bankası Maaş Kartı ve İnternet Bankacılığın Eft Ve Havale Limitleri!

Mersin metropol şubesine bağlı bulunan maaş hesabım bir ay önce açıldı. Fakat bu sürede maaş kartım tarafıma teslim edilemedi (Kredi kartını 1 hafta içinde teslim ettiler bravo). Müşteri temsilcileriyle ve metropol şubesiyle yüz yüzse görüşmeme rağmen kartımı ulaştıramadılar.

Ayrıca metropol şubesinde telefona kimse cevap vermemeketdir (241 3700 numaralı telefon) sadece sabah 9'a 5 kala görüşebildim. 1 saattir arıyorum kimse cevap vermemektedir.

Eft ve Havale limitleri için dilekçe gönderdiğim halde limitler güncellenmemiştir. Sanırım buda 1 ay sürecek.

Banka tarafında gerekli hassasiyet gösterilmemektedir. Müşteri memnuniyeti sıfır. Konu hakkında mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Ömer 72 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 17 Nisan 2013

    En kısa derken kaçgünlük bir süre acaba. Henüz hiçbir gelişme olmadı arayan dahi yok. Kartda yok ortalarda. Kartın basılmış olup tarafıma teslim edilememesi ayrıca bir güvenlik zafiyeti oluşturacaktır. Kart kayıp olduğundan tarafıma ulaşmadığı sonucuna varmaktayım. En kısa süre :) çok standart bir cevap bu mesajı yazana kadar arayabilseniz daha iyi olurdu. Teslim etme süresi kaç yıl GARANTİli?

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön