31 Ocak 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabından Hesap İşletim Ücreti Kesildi

Çalıştığım şirketin anlaşmalı olduğu Garanti Bankası'ndan zorunlu olarak açtırdığım maaş hesabımdan ocak ayında 58 TL Hesap İşletim Ücreti kesildi. Ben,bu hesabı dediğim gibi mecbur olduğum için açtım ve hesabı açarken maaş hesabından bu ücretin kesinlikle kesilmediğini söylediler.

Alican 74 Okunma

Cevaplar

  • Alican04 Şubat 2014

    Açtırdığım hesabımın maaş hesabı olduğunu belirttiğim halde hala gerekli kriterlere uymadığından dolayı hesap kesintisi yapabiliyorsunuz birde çözüm sürecinden memnun kalıp kalmadığımı soruyorsunuz,en yakın zamanda şubenize de uğrayıp şikyetimi tekrar bildiricem.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Alican G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön