Garanti Bankası Maaş Hesabına Hesap Kesim Ücreti İstiyor!

Hafize G. |

Cep telefonuma gelen mesajda tüm vadesiz hesaplarımdan 07. 01. 2014 tarihinden itibaren hesap işletim ücreti olarak her 6 ayda bir otomatik ödeme talimatı yada banka kartımdan
ödeme talimatı vermediğim takdirde 58 TL kesileceğini bildirdiler. Maaş hesabı için açılan hesap için ve kullanmadığım kart için ben size neden para ödüyorum.

Hesap kesim ücretinin alınması durumunda Garanti Bankası ile tüm ilişiğimi keseceğimi ve yakın çevrem başta olmak üzere tüm iş arkadaşlarımında Garanti Bankası kartlarını bir daha kullanmamalarını bildireceğim. Yıllardır Garanti Bankası kartları kullanıyorum böyle şey görmedim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  15:10

  Müşterimiz Sn. Hafize G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş