03 Şubat 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankası'nın maaş hesabı müşterisiyim, bana hem kendi kurumum hemde Garanti Bankası bu hesaptan hiçbir şekilde işletim ücreti kesilmeyeceğini söyledi. Daha sonra ben çalıştığım kurumdan ayrıldım ama bir miktar param o hesapta durmaya devam etti. Banka ile sözleşme imzalarken kesilmeyeceği söylenen ücret ben işten ayrıldıktan sonra bana hiçbir tebliğ uyarı yapılmadan kesildi.

Bu şekilde müşteriye haber vermeden yada değişen koşullar müşteriye bildirilmeden yapılan mali hareket ne derece doğru ve etik bunu sizlere bırakıyor, bankanın benden kesmiş olduğu hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum.

Samet 72 Okunma

Cevaplar

  • Samet13 Temmuz 2014

    Garanti bankası sadece buraya şikayet ettiğimiz için görüntü olarak geri dönüş yapıyor sorunumuzla ilgilenmiyor.

  • Samet06 Şubat 2014

    Ben bu hesabı açarken bu hesabın özelliği hesap işletim ücreti olmadığı özellikle söylenmişti , ilk iş bankanız ile olan bütün ticari ilişkimi kesmem olacak.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Samet Ö.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön