27 Ocak 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Geçtiğimiz yıl Garanti Bankası Perpa şubesinden açmış olduğum maaş hesabımdan Garanti Bankası 58 TL hesap işletim ücreti kesmiştir. Hesabımdaki meblağın eksiz olduğunu görüp içerideki bütün meblağı çektim ve eve geldiğimde eksikliği sorgulamak için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu bilgiye göre eksik olan meblağ bankanın çektiği hesap işletim ücreti olduğunu ve hiçbir şekilde geri alamayacağımızı söyledi.

Birkaç ay sonra ikinci kez (İkinci dönem) kesileceğini sözlerine eklemesi üzerine bankadaki hesabımı kapattırdım ve görüşmeyi sonlandırdım. Garanti Bankası'nın maaş hesabımdan kesilen ücreti iade etmesini talep etmekteyim.

Ferhat 82 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat06 Şubat 2014

    Ne araya nede soran olmadı herhangi bir çözümde sunulmadı hesabımdan haksız yere alınan ücretin iade edilmemesi durumunda haksız kazanç sağlamaktan hukuki haklarımı kulanmaktan çekinmeyeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Ferhat B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön