13 Şubat 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Garanti Bankası' nin 18**57 numaralı müşterinizim. Zonguldak Çaycuma şubesine işyerim aracılığıyla açılmış olan maaş hesabımdan 58 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Oysaki Hesap açılırken bize maaş hesaplarından hiçbir şekilde masraf, hesap işletim ücreti vb.. kesintiler olmayacağını söylemişlerdir.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğimde hesabınız vadesiz hesap olarak değiştirilmiştir dedi. Ben askerlik nedeniyle işime ara vermiştim. Müşteri olarak bana bilgi verilmeden veya onayım alınmadan maaş hesabımın vadesiz hesaba çevrilmesini kabul etmiyorum. Benden onay alınmak istense ben onay vermeyip hesabı komple kapatırdım. Bu kesilen 58 TL ücretin haksız kazanç olduğunu düşünüyorum, tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Bekir 88 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Bekir A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön