07 Şubat 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan 58 TL Yıllık Üyelik Ücreti Kesmiş!

Garanti Bankası hesabım maaş hesabım olmasına rağmen hesabımdan 58 TL ücret kesilmiş. Yapılan yanlışlığın düzeltilmesini aksi takdirde maaş hesabımı değiştireceğimi bildirmek isterim.

Aydin 63 Okunma

Cevaplar

  • Aydin 11 Şubat 2014

    işletim ücretlerin alınmayacağı yasalarda mevcut olmasına rağmen, bankaların bu ücreti alması için herzamanki gibi bir başka sorun çıkarmaktadır. ne yaparsak yapalım vatandaş olarak yine bu tür ücretleri vermemize maruz bıkarmaktalar. şirketimle görüşme içerindeyim hesabımızı değiştirmeleri için.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Aydin D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön