Garanti Bankası Maaş Hesabıma Bloke Koydu.

Ufuk A. |

Bir süre önce kişisel borçlarımdan ötürü çekmiş olduğum ihtiyaç kredisinin büyük bir bölümü ödemiştim fakat işsiz kaldığım süreçte ödeyemediğim taksitlerim ise girdiğim ilk ayda maaşımı alacağım hevesiyle Atm'ye ulaştığımda kursağımda kaldı.

İşsizliğin verdiği maddi zorluk ve çalışmaya başladığın ilk ay yaşadığın şok. Kurumsal kimliğin hiçbir yasal bir zemine dayandıramadığı maaşın tamamına bloke koyma işlemi bir şirketin kişiye yaşama hakkı tanımadan zor duruma sokmaktan başka bir kavramla tanımlanıyor benim nazarımda. Kişiye çalışıp borcunu ödeme şansı bile vermeyen bu düzen yemeden içmeden çalış benim borcumu öde sonrasına bakarız diyor amiyane tabirle. Blokenin kaldırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Kredi Masrafları

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk A.
  21 Haziran
  00:41

  bide borçlu müşteriye şube çalışanlarının davranışı varya çok fena avukatlar yemin ediyorum daha insancıl.düşmez kalkmaz bir Allah var umarım hepsinin başına gelir.

 • 03 Haziran
  10:26

  Müşterimiz Ufuk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş