04 Şubat 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabı Hesap Ücreti Kesimi!

Hesap işletim ücreti adı altında maaş hesabımdan 58 TL kesmiş bulunmaktasınız. Yapmış olduğunuz bu işlemden kesinlikle hoşnut değilim. Sebebi ise bu kesintinin benim maaşımdan yapılması.

Eğer ki hesabımı kullansam maaş dışında herhangi bir sebeple hesabıma para girişi olsa bu miktarın alınmasını normal karşılarım. Fakat şirketimin maaş başlığı altında yatırdığı paradan bu kesintinin yapılması hiç doğru değildir. Eğer iade yapılmazsa hesabımı direk kapatıp şirketime dilekçe yazıp başka bir banka ile çalışacağımı bildireceğim. Maaştan kesinti yapıldığı nerede görülmüş.

Mehmet 93 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

    Tarafıma para iadesi yapıldı. Göstermiş oldukları ilgi ve davranışlarından dolayı kurumunuza teşekkür ederim..

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Mehmet P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön