04 Kasım 2015

Garanti Bankası Maaş Hesabı Blokesi!!

Kredi kartımı yapılandırmaya diretmem sonucunda aldırdım! İşten ayrıldım vs. ödeyemedim, işe girdim hesabıma yatan ilk maaşta bu arada maaş müşterisi olmuş oldum hesabımdan bankanız 300 TL para kesti ses çıkartmadım. Başka borçlar nedeniyle kartımı yatıramadım aranıp durdum, illallah ettim. 280 TL'lık borçtan 100 TL yatırdım, maaşımın yatmaması nedeniyle kalan tutarı taahhüt ettiğim tarihten itibaren 2 gün sonra maaşım yattı, bugün ödemeyi yaptım hesapları kontrol ederken hesabımda 357 TL'lik bir bloke olduğunu fark ettim! Eğer daha önce görseydim o parayı ödemezdim.

Şeyda 46 Okunma

Cevaplar

  • Şeyda 06 Kasım 2015

    Şikayetimin devamıdır! İcra takibi yapıldı mı bana tüketici haklarına başvurdunuz mu konuyla ilgili hayır icraya düştüm mü hayır ne hakla siz benim hesabımdan para bloke edersiniz? Böyle bir hakkiniz yok ki borcu ödedim o paranın blokesi 48 saat içinde kalkmadığı takdirde sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim! İnsanları mağdur etmekten vazgeçin böyle bir hakkınız yok beni mağdur edemezsiniz siz 1000 TL altı bir borç için hiçbir şey de yapamazsınız. Ödediğim borcla beraber 520 TL para yapıyor oh ne güzel dünya! Bloke kalkmazsa mahkemede gorusuruz!

  • Şeyda 06 Kasım 2015

    Kredi kartımı yapılandırmaya diretmem sonucunda aldırdım! İşten ayrıldım vs. Ödeyemedim ise girdim hesabıma yatan ilk maaşta bu arada maaş müşterisi olmuş oldum hesabımdan bankanız 300 TL para kesti ses çıkartmadım. Başka borçlar nedeniyle kartımı yatıramadım aranıp durdum illallah ettim. 280 TL'lık borçtan 100 TL yatırdım maaşımın yatmaması nedeniyle kalan tutarı taahhüt ettiğim tarihten itibaren 2 gün sonra maaşım yattı bugün ödemeyi yaptım hesapları kontrol ederken hesabımda 357 tlilik bir bloke olduğunu fark ettim! Eğer daha önce görseydim o parayı ödemezdim. Siz ne hakla hesabıma ambargo koyarsınız? 180 TL'lık borca 357 TL bloke bu nasıl bir matematik?

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Şeyda D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön