Şadan S. Teşekkür Mesajı

Garanti bankasına teşekkür ederim sorunumu çözüme kavuşturdu.

Garanti Bankası Lukoil Akaryakıt Kampanyası Puanını Kullanamadım!

Şadan S. |

Kampanyanız üzerine Lukoil'den 3 defa 75 tl akaryakıt aldım. Akaryakıt puanımı kullanmak üzere gittiğim aynı Lukoil firmasına puanımı kullanamadım. 2 ayrı firmaya gitmeme rağmen patronlarının değiştiğini garanti pos makinalarının olmadığını söyleyip benim evimden yaklaşık 1 saat uzak yere yönlendiriyorlar.

Oraya yakacağım benzin alacağım bonustan daha fazla olacaktır. Kampanya bonusun süresi de bitmek üzere. Bu nasıl bir kampanya nasıl firmalarla anlaşıyorsunuz buradaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sizin Lukoil ile olan ticari anlaşmanız beni ilgilendirmez akaryakıt puanımın normal bonus olarak yüklenmesini istiyorum. Böyle firmalardan kampanya yapıp müşterilerinizi mağdur etmemeniz gerekiyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şadan S.
  16 Haziran
  21:13

  garanti bankası müşterisine sahip çıkıyor teşekkürler

 • Şadan S.
  16 Haziran
  12:46

  Garanti bankasına teşekkür ederim sorunumu çözüme kavuşturdu.

 • Şadan S.
  16 Haziran
  09:37

  Puan kullanma sürem geçti ama hala cevap yok müşteri memnuniyet anlayışınız demek ki yok otomatik olarak cevap veriyorsunuz ama hiçbir çözüm yok.

 • 10 Haziran
  14:45

  Müşterimiz Şadan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş