Garanti Bankası Limitimi Artırmıyor!

Yaşar Özer A. |

Garanti Bankası'ndan kullanmakta olduğum kredi kartımın limiti bundan 2 ay önce 4800 TL idi . Bunun borcunu kapatıp limitimi 1500 TL'ye düşürdüm ihtiyaç nedeniyle suan kartımda limit arttırımı yapmak istiyorum. Ancak 4. kez başvurmama rağmen limit arttırımı yapılmıyor . Ödemelerim ile ilgili bir düzensizlik bulunmamakta.

Garanti Bankası hangi kritere göre limit arttırım yapıyor onu da anlamak mümkün değil.İstemiş olduğum 2800 tl limit arttırımı. 2 ay önce 4800 TL olan limiti şimdi neden yükseltemiyor, bu mu bankacılık? İhtiyaç olmasa çoktan limiti kafalarına göre arttırmışlardı. Limitimin istediğim şekilde düzenlenmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  11:06

  Müşterimiz Sn. Yaşar Özer A.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş