17 Aralık 2013

Garanti Bankası Limitimi Artırmıyor!

Garanti Bankası'ndan kullanmakta olduğum kredi kartımın limiti bundan 2 ay önce 4800 TL idi . Bunun borcunu kapatıp limitimi 1500 TL'ye düşürdüm ihtiyaç nedeniyle suan kartımda limit arttırımı yapmak istiyorum. Ancak 4. kez başvurmama rağmen limit arttırımı yapılmıyor . Ödemelerim ile ilgili bir düzensizlik bulunmamakta.

Garanti Bankası hangi kritere göre limit arttırım yapıyor onu da anlamak mümkün değil.İstemiş olduğum 2800 tl limit arttırımı. 2 ay önce 4800 TL olan limiti şimdi neden yükseltemiyor, bu mu bankacılık? İhtiyaç olmasa çoktan limiti kafalarına göre arttırmışlardı. Limitimin istediğim şekilde düzenlenmesini istiyorum.

Yaşar 94 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Yaşar Özer A.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön