29 Nisan 2013

Garanti Bankası Limitim Artırılmıyor!

Garanti Bankasına ait bonus normal, bonus olus ve amex kartlarım mevcut. Her ay yüksek harcama yapmama rağmen limitim bir türlü arttırılmıyor. Sürekli talep ediyorum ama olumsuz deniyor. Bugüne kadar bütün borçlarımı günü gelmeden ödedim. Kart limitim doldu ve sürekli alışveriş yapmadan önce karta para aktarıyorum. Bankayı anlamış değilim eşim ve ben memurum her ay düzenli gelirimiz var farklı yerlerden gelirimizde var ama banka limit arttırmıyor en azından 1-2 bin tl arttırın. Ben talep etmekten bıkmadım ama sizde vermemekten. maaş aldığımız banka platinum serisi kart vermiş ama kullanmıyorum bile. Çünkü yıllardır garantiyi kullanıyorum ve öylede kalacak ama banka beni üzüyor limit arttırımında.

Alper 111 Okunma

Cevaplar

  • Alper26 Temmuz 2013

    dün itibariyle limitim arttırılmıştır.

  • Alper01 Mayıs 2013

    umarım bu sefer garanti bankası beni üzmez.eğer arttırıpta ben ödeyemezsem hemen düşürün limitimi.ama yeterki arttırın.ev eşyası alacağım,ev yaptırıyorum malzeme paralarını hep karttan çekeceğim.onun için benim limite ihtiyacım var.umuyorum ki garanti bankasıda limitimi arttırır fazlasıyla.15 bin olursa çok memnun olurum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön