01 Nisan 2013

Garanti Bankası Limit Değişikliği!

Garanti bankasından 19/02/2013 tarihli mesajında limitimin " benim başvurum" neticesinde 11700 tl yükseltildi. 30/03/2013 tarihinde İkinci mesaj yine " benim başvurum" neticesinde limitim 19500 tl yükseltildi. 31/03/2013 tarihinde üçüncü mesaj minimum ödeme tutarım limit değişikliğinden dolayı yasalara göre %30 olarak değiştirilmiş.

Benim hiçbir başvurum olmadan kendi çalıp kendi oynayan bir banka ve müşteri temsilcisine ulaşamıyorsun karşında bir kayıt var sorun çözmüyor sanırım telekomla anlaşmada yapmışlardır. Oyalayın telefonda saatlerce konuşsunlar. Her şey interaktif olmuş BDDK denen kurumun online şikayet kanalı yok mektupla göndereceğiz şikayetimizi buda ayrı konu.

Serkan 136 Okunma

Cevaplar

  • Serkan17 Nisan 2013

    Şikayetvar.com teşekkür etmek istiyorum. Şikayetimden iki üç gün sonra aradılar ve sıkıntımı giderdiler. Garanti bankasının kendi haklı müşteri hattınada şikayet maili göndermiştim onu dikkate bile almadılar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön