12 Nisan 2013

Garanti Bankası Limit Artmıyor Bir Türlü!

3 ay önce kredi kartı aldım bonus çard 500 tl limiti var 3 aydır sabrediyorum yükseltirler diye talepte bulunuyorum red ediliyorum her harcama yapmadan karta para yatırıyorum böyle şey görmedim kart ekstrelerini fazlasıyla ödüyorum, 173 tl gelen faturaya 400tl ödüyorum bildiriyorum limitin yetmediğini hiç bir açıklama yapmıyorlar.

İnsanı parasıyla mağdur ediyosunuz en kısa sürede kartı iptal ettirip başka bankaya geçeceğim Garantiye karşı bir sempatim vardı başka bir bankayla hiç bir işim olmadı bugüne kadar ama insanlara başka seçenek sunmuyorsunuz, en kısa zamanda bankamı değiştireceğim çok pişmanım.

Bulut 123 Okunma

Cevaplar

  • Bulut 17 Nisan 2013

    garanti bankası limit talebimi hala red ediyor arıyacaklarını söylediler 6 gündür aramadılar ekstreleri düzenli ödediğim halde neden hala yükseltilmedi sebebini bilmek istiyorum.

  • Bulut 16 Nisan 2013

    500 tl kart limitim hala yükseltilmedi kendimi öğrenci gibi hissediyorum daha öncede şikayet'de bulunmuştum bilgilendircklerdi ama 5 gündür banka tarafından geri dönüş sağlanmadı bu olayın çözülmesini isriyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön